Selma Şengel Sigorta

Yetkili

Selma ŞENGEL

Adres

Şen İş Merkezi Kat 2 Daire 102 Merkez İzmit

Şehir

KOCAELİ

Telefon

0262 332 35 32 / 0262 332 35 34

Fax

0262 332 35 95

Cep

E-Mail

info@selmasengelsigorta.com.tr


Firmaya Mesajınız
Tanıtım Bilgileri

SELMA ŞENGEL SİGORTA olarak; 

Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, artık hayatımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir. Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.

FARKIMIZ 

24 Saat Ulaşılabilirlik İmkanı
Müşteri riskine en uygun poliçeyi sunmamız
bilgili ve tecrübeli, geniş kadroya sahip olmamız
Sigortaya konu olan riskleriniz için danışmanlık hizmeti sunmak.
Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en üst düzeyde tutmamız.


ÇALIŞMA ANLAYIŞIMIZ 

Müşterilerimize ile uzun yıllara dayalı birlikteliğimiz sayesinde ihtiyaçlarını yakında takip ederek, yenileme dönemlerinde risklerini güncelleyerek, poliçe öncesinde yenileme değil, yeni bir çalışma gibi düşünerek yaptığımız çalışma sayesinde, sigortalarımızın olası bir hasar durumunda teminat dışı kalma ve hasarın sigorta şirketi tarafından red edilmesi gibi bir sorunun önlemini almış bulunmaktayız. Unutmamamız gerekir ki; Hasar doğru poliçeye göre ödenir. Doğru poliçe almak esastır. Bi Selma Şengel Sigorta olarak, doğru poliçeye sahip olmanız için varız.

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ; 

Gerçek riskinizi tespit eder, ihtiyacınıza uygun ürünleri, teminatları, özel şartları belirleriz. İhtiyaçlarınız için özel teklif çalışmanızı hazırlar, karar vermenizde isteğiniz doğrultusunda yardımıcı oluruz. Poliçelerinizi  teslim eder, primlerinin sigorta şirketi ya da şirketlerine aktarımını ve size uygun prim ödeme planı oluşturulmasını sağlarız. Hasar durumunda, prosedürleri hızlı bir şekilde yerine getirerek en kısa sürede gerçek tutarlar üzerinden hasarınızın tazminini sağlarız.

Sizler için yapacağımız çalışma sonucunda, sigorta giderlerinizde önemli tasarruflar sağlayarak en geniş teminatları satın almanızda aracılık ermiş oluruz.

HİZMETLERİMİZ; 

- Sompo Japan Sigorta
- Allianz Hizmetleri
- Aegon Sigorta

Etiketler:
bireysel kasko kocaeli, ticari kasko kocaeli, sompo japan sigorta kocaeli, konut sigortası kocaeli, işyeri sigortası kocaeli, özel sağlık sigortası kocaeli, ev sigortası kocaeli, birikim sigortası kocaeli, hayat sigortası kocaeli, kasko sigortası kocaeli, kasko işlemleri kocaeli, trafik kasko kocaeli, kasko firmaları kocaeli, kasko işleri kocaeli

Firma | by Dr. Radut