Özbar Makina / İş Makinaları Satış Servis Yedek Parça Balıkesir

Yetkili

Ahmet Öztürk / Şafak Barut

Adres

Koruçay Mevki Oto Sanatkarlar Sitesi 874 Sk. NO:14 Edremit

Şehir

BALIKESİR

Telefon

0266 392 10 43

Fax

0266 392 10 43

Cep

0542 373 50 93 / 0542 373 50 98

E-Mail

ozbarmakina@hotmail.com

WEB


Firmaya Mesajınız
Tanıtım Bilgileri

ÖZBAR İŞ MAKİNALARI

Firmamız 2011 yılından bu yana dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla; çağdaş, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak, müşteri memnuniyeti doğrultusunda ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam etmek, sektörümüzün önde gelen kuruluşları arasındaki mevcut durumumuzu daha ileri taşımak amacı ile sizlere hizmet vermektedir.
 
FİRMAMIZ UYGUNLAR DIŞ TİCARET (LIUGONG, KATO, WACKER NEUSON İŞ MAKİNALARI) YETKİLİ SATICI, SERVİS ve YEDEK PARÇA SATICISIDIR. 
AYNI ZAMANDA FİRMAMIZ (HİTACHİ, CASE, NEW HOLLAND, JCB, KAWASAKİ, CAT, VOLVO, HİDROMEK, DIECI) İŞ MAKİNALARININ ÖZEL SERVİS ve YEDEK PARÇA HİZMETLERİNİ VERMEKTEDİR.
 
HİZMETLERİMİZ;
*HER MARKA İŞ MAKİNASI ALIM SATIM
*HER MARKA İŞ MAKİNASI SERVİSİ
*HER TÜRLÜ İŞ MAKİNASI YEDEK PARÇA
 
ÖZBAR MAKİNA İHTİYACINIZ OLAN HER TÜRLÜ 2. EL İŞ MAKİNASI SATIŞI İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

Etiketler:
özbar makikna, özbar iş makinaları, özbar iş makinaları balıkesir, hitachi servisi balıkesir, case servisi balıkesir, new holland servisi balıkesir, jcb servisi balıkesir, kawasaki servisi balıkesir, cat servisi balıkesir, volvo servisi balıkesir, hidromek servisi balıkesir, dieci servisi Balıkesir, hitachi yedek parça balıkesir, case yedek parça balıkesir, new holland yedek parça balıkesir, jcb yedek parça balıkesir, kawasaki yedek parça balıkesir, cat yedek parça balıkesir, volvo yedek parça balıkesir, hidromek yedek parça balıkesir, dieci yedek parça balıkesir

Firma | by Dr. Radut