Skip to Content

Balıkesir Demasan Endüstriyel Mutfak ve Gıda Makinaları

Yetkili

Esma AKTAŞ

Adres

Şehir

BALIKESİR

Telefon

0266 245 93 13

Fax

0266 245 93 13

Cep

0507 535 40 28 - 0533 777 08 32

E-Mail

info@demasan.com


Firmaya Mesajınız
Tanıtım Bilgileri

   Uzun yıllardan beri endüstriyel mutfak ve gıda makinaları konusunda faaliyet gösteren ve DEMASAN adı ile kurumsallaşan firmamız, Endüstriyel mutfak ekipmanları ve gıda makinaları konusunda Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Ülke genelinde ve yurt dışında hizmet alanını genişletmiş durumdadır. 

Firmamız 
Otel, Bar, Restaurant, Fast Food, Kafeterya, Pastane, Sosyal Tesisler, Hastane, Fabrika, Gemi, Laborotuar, ArGe Departmanları ve Buzhanelere Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve yardımcı malzemeler tedarik etmektedir. Kalite, Estetik ve uygun maliyetli çözümleri birarada sunan firmamız, her çapta projeyi başarıyla sonuçlandırabilecek olanaklarına sahiptir. 

Kuruluşundan itibaren DEMASAN ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Ürünlerimiz
SOĞUTUCU EKİPMANLAR
AYRAN MAKİNALARI
AYRAN PROSES TANKLARI
BALIK TEŞHİR DOLAPLARI
BAR-CAFE-FAST FOOD EKİPMANLARI
BULAŞIK YIKAMA EKİPMANLARI
ET KIYMA MAKİNALARI
GIDA MAKİNALARI
MEYVE AROMALI BUZ MAKİNALARI (Ice Slush)
MEYVE PRESLERİ
MISIR STANDLARI
PİLİÇ ÇEVİRME MAKİNALARI
SALAT BARLAR VE SOĞUK MEZE DOLAPLARI
SALEP&SICAK ÇİKOLATA MAKİNASI
ŞERBETLİK/LİMONATA SOĞUTUCULARI

 

Etiketler

soğutucu ekipmanlar balıkesir, et kıyma makinaları balıkesir, bulaşık yıkama ekipmanları balıkesir, balık teşhir dolapları balıkesir, gıda makinaları balıkesir, piliç çevirme makinaları, meyve presleri balıkesir